Brutálny útok na čašníka v Prahe: Holandské médiá zverejnil totožnosť Holanďanov tureckého pôvodu.

25. apr. 2018 | Nekomentovaný výber

Praha 25. apríla 2018 AKTUALIZOVANÉ (HSP/Foto: Screenshot Instagram)   Skupina siedmych cudzincov, ktorí v sobotu večer vošli do rešturácie v Prahe a zmlátili obsluhu reštaurácie uverejnili na sociálnej sieti fotku, kde všetci naraz pózujú, informuje Blesk.cz Útočníci uverejnili spoločnú fotku na sociálnu sieť pravdepodobne v deň, keď napadli čašníka. Autor fotografie k nej dopísal “swole …

Source: Brutálny útok na čašníka v Prahe: Holandské médiá zverejnil totožnosť Holanďanov tureckého pôvodu – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.