Eduard Chmelár: Som rozhodnutý stať sa kandidátom na prezidenta SR. 

23. apr. 2018 | Nekomentovaný výber

Bratislava 23. apríla 2018 (HSP/Foto: Facebook)   Eduard Chmelár na svojom Facebooku informuje, ako sa rozhodol vo veci kandidatúry na prezidenta SR. Chmelár oznámil, že v uplynulých dňoch udelil súhlas skupine svojich podporovateľov, aby zorganizovali petíciu, na základe ktorej ho občania navrhnú na kandidáta na prezidenta SR. Ako podotýka, tak symbolický štart zbierania podpisov sa …

Source: Eduard Chmelár: Som rozhodnutý stať sa kandidátom na prezidenta SR – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.