Rusové si nevybuchlé západní rakety ze Sýrie odvezli do Moskvy. Rozebírají je na součástky.

20. apr. 2018 | Nekomentovaný výber

Ruští experti zkoumají dvě nevybuchlé křídlaté rakety západní výroby, které se našly v Sýrii po útoku USA, Británie a Francie na údajné chemické laboratoře syrské armády. Kromě raket byla do Moskvy přepravena vysoce přesná munice ze Západu. Oznámila to ruská agentura Interfax s odvoláním na své armádní zdroje.

Source: Rusové si nevybuchlé západní rakety ze Sýrie odvezli do Moskvy. Rozebírají je na součástky

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.