Koniec cenzúry? Prelomový verdikt súdu: Facebook nesmie zmazať komentár kritický voči imigrantom, nemeckej politike a voči mainstreamovým médiám.

19. apr. 2018 | Nekomentovaný výber

Berlín 19. apríla 2018 (HSP/Foto:TASR/AP-Thibault Camus)   Berlínsky súd vyslovil prekvapivý verdikt. Facebook musel odblokovať účet Gábora B. a opätovne zverejniť jeho komentár kritizujúci imigráciu, politiku Nemecka a falošné správy mainstreamových médií. Facebook sa tak ocitol medzi dvoma mlynskými kameňmi. Na jednej strane je tu tento verdikt súdu, ktorý vytvára precedens zakazujúci mazanie politicky nekorektných …

Source: Koniec cenzúry? Prelomový verdikt súdu: Facebook nesmie zmazať komentár kritický voči imigrantom, nemeckej politike a voči mainstreamovým médiám – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.