Expert: Americký útok na Sýriu urobil reklamu ruským zbraniam. 

18. apr. 2018 | Nekomentovaný výber

Moskva 18. apríla 2018 (HSP/Sputnik/Foto:TASR/AP-Alexander Zemlianichenko)   Vojenský expert, člen Ruskej akadémie vied Konstantin Valentinovič Sivkov prehlásil pre Sputnik, že americké útoky na Sýriu zaboleli najmä Američanoch samotných. Napríklad bol poškodený imidž amerických rakiet, a status ruskej protivzdušnej obrany len vyrástol. „V strategickom vzťahu prišli USA o hlavnú oporu — o možnosť viesť bezkontaktnú vojnu. Vyjasnilo …

Source: Expert: Americký útok na Sýriu urobil reklamu ruským zbraniam – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.