Česká televízia šírila falošné zábery údajného útoku na Sýriu, mainstreamoví lovci hoaxov to nevidia.

16. apr. 2018 | Nekomentovaný výber

Praha 16. apríla 2018 (HSP/Foto:Screenshot:YouTube)   K zaujímavej situácií došlo v Čechách, kde došlo k škandalóznemu faux pas českej verejnoprávnej televízie. Nedostatok obrazového materiálu k nepodarenému americkému útoku na Sýriu, ktorý by potvrdzoval lživé informácie amerického Pentagonu o tom, že všetky rakety zasiahli svoje ciele, preto nahradila zábermi nočného útoku ukrajinskej armády na Luhansk z roku 2015. Vzhľadom …

Source: Česká televízia šírila falošné zábery údajného útoku na Sýriu, mainstreamoví lovci hoaxov to nevidia – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.