USA s Británií a Francií udeřily proti Sýrii po chemickém útoku

14. apr. 2018 | Nekomentovaný výber

Americký prezident Donald Trump nařídil v noci na sobotu cílené údery proti Sýrii v reakci na chemický útok před týdnem, který přičítají USA syrskému režimu. Útok právě probíhá, oznámil Trump v přímém televizním přenosu. Ve vojenském útoku proti Sýrii se ke Spojeným státům připojily také Francie a Británie. Sýrie útok Západu označila za porušení mezinárodního práva. Rusko ho považuje za urážku svého prezidenta Vladimira Putina.

Source: USA s Británií a Francií udeřily proti Sýrii po chemickém útoku

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.