Rusko vyhrožuje USA sestřelením raket vypálených na Sýrii. „Tak se připravte,“ vzkázal Trump.

11. apr. 2018 | Nekomentovaný výber

Vztahy mezi Ruskem a USA ještě více ochladly po Trumpově prohlášení o vojenské odvetě v Sýrii za chemický útok na syrské město Dúmá. Kreml varuje Spojené státy, že útok na Sýrii bude považovat za válečný zločin a sestřelí všechny vyslané americké rakety. Šéf Bílého domu obratem na Twitteru Rusům vzkázal, že rakety přijdou a aby se na ně připravili. Pentagon údajně zatím s vypálením raket váhá. Americký ministr obrany James Mattis chce nejen odvetu, ale i strategii pro Sýrii.

Source: Rusko vyhrožuje USA sestřelením raket vypálených na Sýrii. „Tak se připravte,“ vzkázal Trump

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.