Pellegrini ostro skritizoval Kisku, že zasahuje do činnosti polície. Prečo Kiskovi tak veľmi záleží na odvolaní policajného prezidenta?

9. apr. 2018 | Nekomentovaný výber

Bratislava 9. apríla 2018 (HSP/Foto:TASR-Marko Erd)   Verejná výzva prezidenta na odvolanie príslušníka Policajného zboru SR je jasným politickým zásahom do nezávislosti polície, uviedol včera v rozhlasovej relácii premiér Peter Pellegrini v reakcii na výroky prezidenta Andreja Kisku, ktorými Kiska opakovane vyzval policajného prezidenta Tibora Gašpara, aby odstúpil z funkcie. „Je nešťastné, ak prezident vyzýva …

Source: Pellegrini ostro skritizoval Kisku, že zasahuje do činnosti polície. Prečo Kiskovi tak veľmi záleží na odvolaní policajného prezidenta? – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.