V RTVS panuje anarchia mladých pracovníkov. Čím menej sú vzdelaní, tým viac sú sebavedomí.

6. apr. 2018 | Nekomentovaný výber

Bratislava 6. apríla 2018 (HSP/Foto: TASR-Dano Veselský) Drvivá menšina pracovníkov RTVS sa snaží väčšinu umlčať. Mnohí sa boja nie vedenia, ale agresívnej revolučnej úderky Politický analytik Eduard Chmelár hodnotí otvorený list 58 pracovníkov RTVS (z celkového počtu 1100) divákom ako lživý a hrubo manipulujúci. Podľa neho v RTVS skutočne dochádza k prenasledovaniu, avšak na opačnej strane. “Mnohí …

Source: V RTVS panuje anarchia mladých pracovníkov. Čím menej sú vzdelaní, tým viac sú sebavedomí – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.