Zuckerberg: Facebook bude menej zobrazovať články alternatívnych médií. 

5. apr. 2018 | Nekomentovaný výber

Kalifornia 5. apríla 2018 (HSP/Napalete/Foto:TASR/AP-Nam Y. Huh)   Zakladateľ sociálnej siete Facebook Mark Zuckerberg priznal, že v rámci boja proti “konšpiračným” webom Facebook plánuje ďalšiu zmenu: pri zobrazovaní článkov jeho sociálna sieť obmedzí preferenciu alternatívnych mediálnych zdrojov. V praxi to bude znamenať, že ak na Facebooku odoberáte príspevky zo zdroja, ktorý bude na zozname alternatívnych …

Source: Zuckerberg: Facebook bude menej zobrazovať články alternatívnych médií – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.