Kiska na Slavín neprišiel – dobre vie, že by ho vypískali.

5. apr. 2018 | Nekomentovaný výber

Bratislava 5. apríla 2018 (HSP/Foto:HSP)   Včera sa na bratislavskom Slavíne konala pietna spomienka pri príležitosti 73. výročia oslobodenia Bratislavy Červenou armádou. Akcia mala aj politické zafarbenie, keď sa nedala prehliadnuť okázalá neúčasť hlavy štátu a primátora hlavného mesta, a naopak iní prísť nemuseli, ale svojou účasťou dali najavo svoj názor na rusofóbnu hystériu, ktorá …

Source: Kiska na Slavín neprišiel – dobre vie, že by ho vypískali – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.