Ministerstvo zahraničných vecí Srbska priznalo, že Belehrad bol pod tlakom Británie, aby vyhostil ruských diplomatov. Srbi tlak ustáli.

4. apr. 2018 | Nekomentovaný výber

Srbsko Líbya IS USA nálet obete Dačič

Belehrad 4. apríla 2018 (HSP/Sputnik/Foto:TASR/AP-Darko Vojinovic)   Spojené kráľovstvo požiadalo Srbsko, aby prejavilo solidaritu voči svojim európskym susedom a vyhostilo ruského diplomata z krajiny, kvôli prípadu Skripaľ. Balkánsky národ však odmietol vyhovieť. Srbský minister zahraničia Ivica Dačić povedal televízii Pink TV, že Británia požadovala, aby Srbsko vyhostilo ruského diplomatického pracovníka v rámci koordinovaných opatrení proti …

Source: Ministerstvo zahraničných vecí Srbska priznalo, že Belehrad bol pod tlakom Británie, aby vyhostil ruských diplomatov. Srbi tlak ustáli – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.