Gender a Veľkonočný pondelok – Slobodný Výber.

2. apr. 2018 | Nekomentovaný výber

Ak by prešli plody postmoderného nihilizmu vo forme gender a LGBTI, ale i antiduchovných, aj antinárodných pogromov, bude nasledovať fragmentácia spoločnosti, atomizácia, a aj rozbitie integrity indivíduí. Viete ako vzniká viróza, či choroba, ktorú spustia mikróby? Presne takto, prv sa pripraví pôda rozbitím imunity, rozbitím homeostázy organizmu. Imunitu spoločnosti udržiava hlavne kultúra, morálne hodnoty. Kto ale chce toto rozbiť, je podozrivý z toho, že pod falošnou návnadou slobody a rovnosti, chce zotročiť človeka pre svoje zámery. Napr. aj ako stroje v obrovskej mašinérii pre produkciu mamonu. Je jedno aký si, kto si, hlavne, že som ťa nalákal na pozlátko konzumu, a budeš dobrým otrokom pre moje zámery!

Source: Gender a Veľkonočný pondelok – Slobodný Výber

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.