Blaha: Dokedy budú karikatúry novinárstva ako Dobšinský či Hanzelová strápňovať toto povolanie a znevažovať verejnoprávne poslanie? 

31. mar. 2018 | Nekomentovaný výber

Bratislava 25. marca 2018 (HSP/Foto:facebook)   Je nehorázne, že celé Slovensko sa skladá na platy týchto liberálnych politických aktivistov, ktorí z nejakého čudného dôvodu sami seba považujú za novinárov. Poslanec Ľuboš Blaha dostáva množstvo mailov ktorých predmetom v poslednej dobe nie je ani opozícia, ani Kiska, ale verejnoprávna RTVS a predovšetkým jej traja zamestnanci Dobšinský, Hanzelová …

Source: Blaha: Dokedy budú karikatúry novinárstva ako Dobšinský či Hanzelová strápňovať toto povolanie a znevažovať verejnoprávne poslanie? – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.