Požár v Kemerovu: Gubernátor zpochybnil protesty, pozůstalí popisují hrubé chování úřadů.

28. mar. 2018 | Nekomentovaný výber

Rusko drží státní smutek, který na třetí den po tragickém požáru v Kemerovu vyhlásil prezident Vladimir Putin. V Kemerovské oblasti začal třídenní smutek už v úterý. Tamní gubernátor mezitím označil úterní demonstraci místních obyvatel proti postupu úřadů při vyšetřování za akci opozice. Ruská média dál zveřejňují výpovědi pozůstalých, kteří poukazují na chyby v zásahu a špatnou komunikaci či hrubé chování ze strany úřadů.

Source: Požár v Kemerovu: Gubernátor zpochybnil protesty, pozůstalí popisují hrubé chování úřadů

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.