Slovensko je v reakci na kauzu Skripal zdrženlivé. Rakousko vyhostit ruské diplomaty odmítlo.

26. mar. 2018 | Nekomentovaný výber

Šestnáct zemí Evropské unie včetně Česka v pondělí ve tři hodiny odpoledne jednotně oznámilo vypovězení ruských diplomatů. Některé státy reakci na otravu bývalého dvojitého špiona Sergeje Skripala zatím zvažují. Je mezi nimi mimo jiné Slovensko, Portugalsko, Irsko či Belgie. Rakousko už dříve vyloučení ruských diplomatů odmítlo.

Source: Slovensko je v reakci na kauzu Skripal zdrženlivé. Rakousko vyhostit ruské diplomaty odmítlo

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.