Podľa Miloša Zemana na Slovensku prebehol pokus o ďalšiu farebnú revolúciu.

22. mar. 2018 | Nekomentovaný výber

Praha 22. marca 2018 (HSP/Foto:TASR-Marko Erd)   Prezident Českej republiky Miloš Zeman sa s odstupom času vyjadril k politickým turbulenciám a protivládnym protestom na Slovensku. Podľa jeho domnienky sme boli svedkami pokusu o ďalšiu zo série farebných revolúcii. Uviedol to v rozhovore pre denník Mladá fronta DNES. “Môžem sa domnievať, že ide o pokus o ďalšiu farebnú …

Source: Podľa Miloša Zemana na Slovensku prebehol pokus o ďalšiu farebnú revolúciu – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.