V noci horela žilinská centrála Smeru. Nebola to náhoda. Čin bol politický motivovaný.

16. mar. 2018 | Nekomentovaný výber

Žilina 16. marca 2018 (HSP/Foto:TASR-Lukáš Grinaj)   Podľa informácii TV Markíza sa dnes v noci niekto pokúsil podpáliť krajskú kanceláriu Smeru-SD v Žiline. Podľa predbežných informácii požiar nevznikol náhodne. Spravodajstvo Markízy informovalo, že počas noci zo štvrtka na piatok v Žiline horela budova krajskej kancelárie vládneho Smeru, v ktorej sa nachádzajú kancelárie Igora Chomu a podpredsedu …

Source: V noci horela žilinská centrála Smeru. Nebola to náhoda. Čin bol politický motivovaný – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.