Chmelár pre ČT24: Bugár predovšetkým nechce vládu riadenú Kiskom.

13. mar. 2018 | Nekomentovaný výber

Bratislava/Praha 13. marca 2018 (HSP/Foto: kombosnímka TASR/HSP)   K aktuálnej situácii po tom, čo skončila republiková rada Mostu-Híd a Bugár avizoval, že sa rozhodli podporiť návrh predčasných volieb, sa pre spravodajstvo ČT 24 vyjadril aj analytik Eduard Chmelár Podľa neho Béla Bugár nechce tak predčasné voľby ako predovšetkým nechce úradnícku vládu, ktorú by de facto riadil …

Source: Chmelár pre ČT24: Bugár predovšetkým nechce vládu riadenú Kiskom – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.