Teroristi vo Východnej Ghoute naďalej bránia v evakuácii civilistov. 

9. mar. 2018 | Nekomentovaný výber

Damask 9. marca 2018 (HSP/RT/Foto:TASR/AP-Ghouta Media Center )   Najmenej 1 500 civilistom, ktorí sa pokúšali opustiť predmestskú časť Damasku – Východnú Ghoutu, zabránili militantmi odísť, pričom niekoľkých ľudí sa vo štvrtok pokúsili zabiť, oznámili to predstavitelia ruskej armády. Sýrčania pravidelne volajú na horúcu linku zriadenú ruským centrom pre zmierenie v Sýrii a hovoria, že sú …

Source: Teroristi vo Východnej Ghoute naďalej bránia v evakuácii civilistov – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.