Blaha: Novinári by mohli presmerovať svoju investigatívu do vlastnej kuchyne. Alebo práve preto od začiatku spochybňujú vyšetrovanie? 

2. mar. 2018 | Nekomentovaný výber

Bratislava 2. marca 2018 (HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)   Nové skutočnosti radikálne menia doterajšie hypotézy, ktoré prinášajú médiá a opoziční politici v súvislosti s vraždou novinára a jeho partnerky. Novinár Kuciak svojho vraha zrejme poznal, keď ho vpustil do domu a uvaril mu kávu. Talianska stopa, na ktorú všetkých nasmeroval novinár Tom Nicholson tak môže byť falošná. …

Source: Blaha: Novinári by mohli presmerovať svoju investigatívu do vlastnej kuchyne. Alebo práve preto od začiatku spochybňujú vyšetrovanie? – Hlavné správy

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.