Pravda o akciových trhoch, ktorú v médiách nepovedia.

8. feb. 2018 | Nekomentovaný výber

Na akciovom trhu pokračuje 2. najdlhšia a 2. najdrahšia rally, keď porovnáme cenu akcií k ziskom spoločností. Aj keď posledný týždeň prišlo oslabenie a veľa analytikov straší, že akcie sa prekotili do permanentného kolapsu, určite to tak nevidím. Avizoval som jarnú korekciu ale z dlhodobého hľadiska sa stále nachádzame vo veľkom cykle dlhopisovej bubliny. Zúfalci, ako Soroš, ktorí si vsadili na kolaps akcií a prišli o veľké prachy pri ich náraste v poslednom roku, sa ich snažia ukecať nadol. Keď sa pozrieme sa situáciu vo svetovej ekonomike s nadhľadom, uvidíme, že táto snaha je ako trápna, tak aj márna. Je to dlhopisový trh, ktorý predstavuje hrozbu a je zdrojom rizika pre celú globálnu ekonomiku. S rastom úrokových mier sa bude obrovské množstvo kapitálu valiť zo štátnych dlhopisov do akciových indexov. Najskôr v zúfalej snahe zachrániť aspoň časť prostriedkov investorov a neskôr vo vidine rýchlych a ľahkých ziskov. Volatilita dvíha hlavu Písal som o korekcii akciový trhov ktorá má

Source: Pravda o akciových trhoch, ktorú v médiách nepovedia | Nemesis.sk

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.