Denník N zisťoval u Kurilovskej dôvod prijatia Chmelára na Policajnú akadémiu. Analytik reagoval: Chcú odstrániť nepohodlných ľudí a umlčať nepohodlné názory.

2. feb. 2018 | Nekomentovaný výber

Slovensko 2. februára 2018 (HSP/Foto: Facebook)   Denník N zverejnil informáciu, že Eduard Chmelár nastúpil ako pedagóg na Policajnú akadémiu, ktorá spadá pod ministerstvo vnútra. Na spôsob informovania menovaného denníka reagoval na sociálnej sieti aj samotný Chmelár. Chmelár od tohto týždňa prednáša študentom predmety ako dejiny štátu a práva alebo dejiny verejnej správy. Jeho nástup na uvedený …

Source: Denník N zisťoval u Kurilovskej dôvod prijatia Chmelára na Policajnú akadémiu. Analytik reagoval: Chcú odstrániť nepohodlných ľudí a umlčať nepohodlné názory – Hlavné správy

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.