Erdogan: USA nám hovoria, aby naše termíny v Sýrii boli ohraničené. Ja sa pýtam: A v Afganistane, v Iraku sa vaše termíny skončili? 

25. jan. 2018 | Nekomentovaný výber

Ankara 25. januára 2018 (HSP/Foto:Screenshot YouTube)   Prezident Turecka Recep Tayyip Erdogan poradil Washingtonu, aby v prvom rade obmedzil termíny svojho pobytu v Iraku a v Afganistane a nestaral sa o to, čo robí Turecko. Tureckí vojaci odídu zo Sýrie keď budú dosiahnuté vytýčené ciele, vyhlásil prezident Turecka Recep Tayyip Erdogan v odpovedi na vyhlásenie štátneho departmentu USA, ktorý vyzval Ankaru ohraničiť …

Source: Erdogan: USA nám hovoria, aby naše termíny v Sýrii boli ohraničené. Ja sa pýtam: A v Afganistane, v Iraku sa vaše termíny skončili? – Hlavné správy

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.