Ak migrantov necháme, aby nerešpektovali naše zákony, dovolíme im vytvárať kultúrne ostrovy bez pravidiel. Vedie to k rozkladným vplyvom na spoločnosť, tvrdí psychológ

23. jan. 2018 | Nekomentovaný výber

ROZHOVOR Aj o tom, či je spoločnosť dnes ľahšie manipulovateľná pomocou moderných komunikačných technológií, prehovoril akademický psychológ Peter Marman v prvej časti rozhovoru pre Parlamentné listy. Akákoľvek kritika je podľa neho považovaná za nenávisť, a tak nezostáva nič iné, len súhlasiť. Psychológ však tvrdí, že to je cesta do pekla.

Source: Ak migrantov necháme, aby nerešpektovali naše zákony, dovolíme im vytvárať kultúrne ostrovy bez pravidiel. Vedie to k rozkladným vplyvom na spoločnosť, tvrdí psychológ | ParlamentneListy.sk – politika zo všetkých strán

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.