Zbrojár Kuracina si pripomína 3. výročie odkedy požiadal Hospodárske noviny o zverejnenie odpovede na nepravdivé tvrdenia, ktoré o jeho spoločnosti uviedli. 

20. dec. 2017 | Nekomentovaný výber

Bratislava 20. decembra 2017 (HSP/Foto:HSP)   Hospodárske noviny vo svojom článku z pred troch rokov v rozhovore s ministrom vnútra Róbertom Kaliňákom publikovali nepravdivé tvrdenia o spoločnosti Grand Power, ktorú vlastní Jaroslav Kuracina. V článku uvádzajú, že polícia sa  pripravuje na nevyhnutné prezbrojenie, no voči pôvodnému tendru, ktorý bol vypísaný ešte za Lipšica, vystúpil Jaroslav …

Source: Zbrojár Kuracina si pripomína 3. výročie odkedy požiadal Hospodárske noviny o zverejnenie odpovede na nepravdivé tvrdenia, ktoré o jeho spoločnosti uviedli – Hlavné správy

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.