„Nemôžeme dopustiť, aby tu panoval digitálny divoký západ.“ EÚ má nové zásady pre online platformy v rámci boja proti nenávisti a terorizmu.

28. sep. 2017 | Nekomentovaný výber

Brusel 28. septembra 2017 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Jean-Francois Badias)   Európska komisia (EK) dnes predstavila usmernenia a zásady pre internetové platformy s cieľom zintenzívniť prevenciu, odhaľovanie a odstraňovanie nelegálneho obsahu, ktorý podnecuje k nenávisti, násiliu a terorizmu. Komisia upozornila, že čoraz väčšia dostupnosť teroristického materiálu v online prostredí a jeho šírenie, rovnako ako aj obsahu, ktorý podnecuje k …

Zdroj: „Nemôžeme dopustiť, aby tu panoval digitálny divoký západ.“ EÚ má nové zásady pre online platformy v rámci boja proti nenávisti a terorizmu – Hlavné správy

Výber z dnešných relácií

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.