Dal Kiska Sorosovi nejaký prísľub? Poslanec Marček požiadal prezidenta o podrobnejšie informácie o stretnutí s americkým finančníkom.

27. sep. 2017 | Nekomentovaný výber

Bratislava 27. septembra 2017 (HSP/Foto: TASR-Štefan Puškáš)   Nezávislý poslanec NR SR, ktorý kandidoval za stranu Sme rodina – Boris Kollár, Peter Marček dnes na základe zákona o slobodnom prístupe k informáciám podal žiadosť adresovanú prezidentovi SR Andrejovi Kiskovi. Žiadosť poslanca sa týka stretnutia našej hlavy štátu s finančníkom a „filantropom“ Georgom Sorosom. K stretnutiu medzi prezidentom Kiskom a Sorosom …

Zdroj: Dal Kiska Sorosovi nejaký prísľub? Poslanec Marček požiadal prezidenta o podrobnejšie informácie o stretnutí s americkým finančníkom – Hlavné správy

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.