Michal Meško majiteľ spoločnosti Martinus.sk kúpil konkurenčné internetové kníhkupectvo Gorila.sk a finančne podporil vznik politického hnutia Progresívne Slovensko.

23. sep. 2017 | Nekomentovaný výber

Majiteľom známeho internetového kníhkupectva Gorila.sk sa stala spoločnosť Martinus.sk, ktorá je prevádzkovateľom podobného internetového kníhkupectva a niekoľkých kamenných predajní s knihami po celom Slovensku. Michal Meško majiteľ Martinusu je členom redakčnej rady denníka N. O zmene, ktorá sa udiala v slovenskom obchodnom svete informuje vo svojom článku denník N, kde ako člen redakčnej rady pôsobí…

Zdroj: Michal Meško majiteľ spoločnosti Martinus.sk kúpil konkurenčné internetové kníhkupectvo Gorila.sk a finančne podporil vznik politického hnutia Progresívne Slovensko | mediawatch.dog – masmedialne.info – médiá, marketing, reklama, otázky žurnalistiky

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.