Německý prezident Steinmeier přijel poprvé do Prahy. Rozpor ohledně migrantů trvá.

12. sep. 2017 | Nekomentovaný výber

Německý prezident Frank-Walter Steinmeier přijel do Prahy na svou první oficiální návštěvu Česka ve funkci hlavy státu. Na Hradě ho s vojenskými poctami přivítal Miloš Zeman. I po společném jednání ale panují mezi oběma prezidenty rozpory, co se týká migrace i protiruských sankcí. Úterní návštěva německé hlavy státu byla jen půldenní, odpoledne už má Steinmeier další program v Berlíně.

Zdroj: Německý prezident Steinmeier přijel poprvé do Prahy. Rozpor ohledně migrantů trvá — ČT24 — Česká televize

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.