Prezident Kiska bezprecedentne zneužíva svoje právomoci a vyvíja politický nátlak na prokuratúru, aby oslobodila vagabunda Lorenza, tvrdí poslanec Ľuboš Blaha.

3. sep. 2017 | Nekomentovaný výber

Bratislava 3. septembra 2017 (HSP/Foto:TASR/AP-MTI/Tamas Kovacs)   Prezident SR, Andrej Kiska sa na sociálnej sieti zastal “umelca” Ľuboša Lorenza, ktorý z pamätníka osloboditeľov odstránil kosáky a kladivá. Podľa poslanca NR SR Ľuboša Blahu prezident svojou podporou Lorenza legitimizuje to najobludnejšie výtržníctvo, primitivizmus a nenávisť a tiež zneužíva svoje právomoci a vyvíja politický tlak na prokuratúru …

Zdroj: Prezident Kiska bezprecedentne zneužíva svoje právomoci a vyvíja politický nátlak na prokuratúru, aby oslobodila vagabunda Lorenza, tvrdí poslanec Ľuboš Blaha – Hlavné správy

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.