Definitívny koniec Nemecka? Merkelová chce dotiahnuť ďalšiu masu imigrantov. Až 400 000 Sýrčanov dostane povolenie priviesť si svoje rodiny do Nemecka.

1. sep. 2017 | Nekomentovaný výber

Berlín 1. septembra 2017 (HSP/Foto:TASR/AP/Jesus Moron)   Nemecko zažije v roku 2018 ďalší obrovský prílev imigrantov. Kontroverzná kancelárka Angela Merkelová totiž dovolila takmer 400 000 Sýrčanom priviesť do Nemecka svojich rodinných príslušníkov. Nemecko, ktoré má už teraz obrovské problémy s migrantmi, teda čaká ďalšia veľká skúška. Bude to definitívny koniec Nemecka? Nemecká kancelárka Angela Merkelová …

Zdroj: Definitívny koniec Nemecka? Merkelová chce dotiahnuť ďalšiu masu imigrantov. Až 400 000 Sýrčanov dostane povolenie priviesť si svoje rodiny do Nemecka – Hlavné správy

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.