Bojové prápory s cudzími vojakmi NATO v pobaltských krajinách a Poľsku sú už plne funkčné. NATO posilnilo aj svoju prítomnosť v Čiernom mori a navýšilo sily rýchlej reakcie.

30. aug. 2017 | Nekomentovaný výber

Brusel 30. augusta 2017 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Czarek Sokolowski)   Štyri nadnárodné bojové prápory NATO v Estónsku, Lotyšsku, Litve a Poľsku sú už plne funkčné. Uviedol to v utorok tlačový odbor Severoatlantickej aliancie po tom, ako sa mnohonárodná bojová skupina pod vedením Kanady umiestnená v Lotyšsku na základni Adaži stala štvrtým bojovým práporom, ktorý dokončil svoje certifikačné cvičenie …

Zdroj: Bojové prápory s cudzími vojakmi NATO v pobaltských krajinách a Poľsku sú už plne funkčné. NATO posilnilo aj svoju prítomnosť v Čiernom mori a navýšilo sily rýchlej reakcie – Hlavné správy

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.