Na pobreží Líbye pôsobí skupina, ktorá bráni pašeráckym lodiam vyplávať do Európy, do Talianska sa dostalo menej migrantov.

23. aug. 2017 | Nekomentovaný výber

Tripolis 23. august 2017 (HSP/info/Foto:TASR/AP-Santi Palacios)   Lodiam s migrantmi cestujúcimi do Európy bráni z Líbyi vypláva nová málo známa skupina. Informovala o tom agentúra Reuters odkazujúc na tri nemenované zdroje. Podľa nich je činnosť organizácie hlavným dôvodom, prečo sa do Talianska dostalo menej migrantov. Stočlennú ozbrojenú skupinu, ktorá operuje semi-oficiálne, tvoria príslušníci polície, vojaci a civilisti …

Zdroj: Na pobreží Líbye pôsobí skupina, ktorá bráni pašeráckym lodiam vyplávať do Európy, do Talianska sa dostalo menej migrantov – Hlavné správy

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.