Medvedev: Americké sankcie zmarili nádej na zlepšenie vzájomných vzťahov, americký establišment si nimi zapísal obrovské víťazstvo nad Trumpom.

3. aug. 2017 | Nekomentovaný výber

Moskva 3. augusta 2017 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP)   Ruský premiér Dmitrij Medvedev v stredu ostro odsúdil zákon o sankčných opatreniach voči Moskve, ktorý deň predtým podpísal prezident USA Donald Trump. Podľa ministerského predsedu sa tým zmarili nádeje na zlepšenie pomerov medzi oboma krajinami, informovala agentúra DPA “Vyhliadkam na zlepšenie našich vzťahov s novou americkou administratívou je teraz …

Zdroj: Medvedev: Americké sankcie zmarili nádej na zlepšenie vzájomných vzťahov, americký establišment si nimi zapísal obrovské víťazstvo nad Trumpom – Hlavné správy

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.