Rusko už pripravuje odpoveď na nové sankcie USA. Prvým krokom má byť vypovedanie amerických diplomatov a zabavenie ich majetku.

28. júl. 2017 | Nekomentovaný výber

Moskva 28. júla 2017 (HSP/Foto:TASR/AP-Alexander Zemlianichenko)   Viaceré svetové denníky včera priniesli správy, že prvým opatrením, ktoré Rusko pripravuje ako odpoveď na nové americké sankcie, ktorých prijatie v Senáte a podpísanie prezidentom je iba otázkou času, a tiež na nedávne zabavenie ruského diplomatického majetku v USA, bude vypovedanie 35 amerických diplomatov a zabavenie amerického diplomatického majetku v Moskve. S týmito …

Zdroj: Rusko už pripravuje odpoveď na nové sankcie USA. Prvým krokom má byť vypovedanie amerických diplomatov a zabavenie ich majetku – Hlavné správy

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.