Schulz: EÚ by mala pomôcť Taliansku, ale Nemecko by už nemalo prijímať ďalších utečencov. Na rade sú ostatné členské štáty.

24. júl. 2017 | Nekomentovaný výber

Berlín 24. júl 2017 (HSP/DWN/Foto:TASR/AP-Michael Sohn)   V Nemecku sa blížia voľby a tak aj najväčší zastáncovia otvorenej migrácie menia mierne rétoriku. Kandidát SPD Martin Schulz preto varoval pred opakovaním utečeneckej krízy. EÚ musí pomôcť Taliansku, ale Nemecko by už utečencov nemalo prijať. Riešenie však našiel veľmi ľahko – na rade sú podľa neho ostatné členské …

Zdroj: Schulz: EÚ by mala pomôcť Taliansku, ale Nemecko by už nemalo prijímať ďalších utečencov. Na rade sú ostatné členské štáty – Hlavné správy

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.