Lavrov sa vysmial zo západnej hackerománie: Lichotí nám, že sa o nás hovorí ako o štáte, ktorý môže rozhodovať o osude sveta.

14. júl. 2017 | Nekomentovaný výber

Berlín 14. júla 2017 (HSP/Foto:TASR/AP-Ivan Sekretarev)   Ruský minister zahraničia Sergej Lavrov sa na stretnutí  Körberovej nadácie v Berlíne vysmial z tézy o všemocných ruských hackeroch „Samozrejme, že nám lichotí, že o nás hovoria ako o štáte, ktorý môže rozhodovať o osude sveta. No ak by to bolo tak, všetky naše bývalé sovietske republiky by boli ináč naladené vo vzťahu k Moskve. …

Zdroj: Lavrov sa vysmial zo západnej hackerománie: Lichotí nám, že sa o nás hovorí ako o štáte, ktorý môže rozhodovať o osude sveta – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.