Organizátori protikorupčných protestov /Karolína Farská a David Straka/ sú pozvaní do relácie rádia Slobodný vysielač

14. jún. 2017 | Nekomentovaný výber

Dobrý deň slečna Farská a pán Straka.

Radi by sme vás ako organizátorov protikorupčných protestov pozvali na rozhovor, do internetového rádia Slobodný vysielač. Témou relácie by boli protikorupčné protesty, ktoré organizujete. Nakoľko vo verejnosti dlhodobo rezonuje téma korupcie ako jeden z najhlavnejších problémov Slovenskej republiky, radi by sme vám poskytli možnosť, priblížiť túto dôležitú problematiku aj našim poslucháčom. Uvedomujeme si, že v prípade korupcie, ide o tak závažný problém, ktorý naša verejnosť musí riešiť spoločnými silami. Preto veríme, že našu ponuku na reláciu využijete. Pokiaľ ide o konkrétny termín relácie, plne sa prispôsobíme vašim požiadavkám.

S pozdravom:

Boris Koroni – spoluzakladateľ a redaktor rádia Slobodný vysielač

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.