Mainstreamové médiá zľahčujú teroristické útoky: Nič sa nedeje. Kvôli rakovine, infarktu či dopravným nehodám zomiera oveľa viac ľudí.

7. jún. 2017 | Nekomentovaný výber

Washington 7. júna 2017 (HSP/Foto:TASR/AP-/Petros Karadjias)   Liberálne mainstreamové média sú známe svojou obhajobou imigrantov či dokonca zľahčovaním teroristických útokov. Najnovšie tvrdia, že teroristických útokov sa netreba obávať, pretože na rakovinu, infarkt, či kvôli neúmyselným dopravným nehodám zomiera oveľa viac ľudí než kvôli teroristickým útokom. Portál Politico prišiel s naozaj “obdivuhodným” článkom. Ľudia sa nemajú …

Zdroj: Mainstreamové médiá zľahčujú teroristické útoky: Nič sa nedeje. Kvôli rakovine, infarktu či dopravným nehodám zomiera oveľa viac ľudí – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.