Dobrý deň ,

“ … neuveriteľné , … unglaublich !!! “

Toto teraz lieta aktuálne po facebook-u ako senzácia / “ senzácia “ – že vraj podľa najnovších štatistických zisťovaní OECD za jednotlivé členské krajiny má v priemere za celú skupinu týchto najvyspelejších štátov sveta 1 zo 4 zamestnancov nízku/ nedostatočnú úroveň elementárnych jazykových / čítanie , písanie / či / základných / matematických znalostí …. !!! – no to je síce smutné , ale / !!!!! / – Slovensko a jeho zamestnanci sú v tomto rebríčku úplne takmer dole , to znamená že tesne za Japonskom máme podľa tohto indikátora v podstate najmenší – ešte raz : najmenší kvalifikačný deficit / problém … !!!

,,, Ehmn – a kde sú v tomto rebríčku tzv. platy zamestnancov na Slovensku … ?!?!? … “ Učte sa , učte sa , učte sa “ … na , no “ oné veľké … “ vám / Vám to v tzv. slovenskom modeli debilo-kapitalizmu bude ….

… ale , nekazme si deň … – Všetko dobré , priatelia ! … tuším bude treba prejsť na “ Wild Side “ našej „“svojstojnej národno-štátno-“ reformnej “ spoločensko- ekonomickej emancipácie / evolúcie „“…

https://youtu.be/4Hihge6FFVw

Zdroj: http://www.oecd.org/berlin/publikationen/skills-outlook-2017.htm

Pin It on Pinterest

Share This
Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Prosím zvážte podporu vysielania Vášho rádia.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná. Prosíme, aby ste si uvedomili, že aj táka malá čiastka, ako 5 EUR mesačne, dokáže urobiť veľký rozdiel.