Vládny režim ide bojovať proti „konšpiráciám a lžiam“ na webe. Rezortu vnútra sa nepáči spochybňovanie členstva v Európskej únii a zahranično-politickej orientácii.

22. mar. 2017 | Nekomentovaný výber

Bratislava 22. marca 2017 (HSP/Foto:TASR/AP   Niekto by si mohol myslieť, že časy minulé kedy boli ľudia perzekvovaní za spochybnenie členstva vo Varšavskej zmluve , alebo spochybnenie zahranično-politickej orientácie na Sovietsky zväz sú už dávno preč. V skutočnosti sa táto doba pomaly , ale isto vracia. Vládny rezort vnútra sa totiž rozhodol bojovať proti “konšpiráciám …

Zdroj: Vládny režim ide bojovať proti „konšpiráciám a lžiam“ na webe. Rezortu vnútra sa nepáči spochybňovanie členstva v Európskej únii a zahranično-politickej orientácii – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.