ÚS SR: Jednohlasné prijatie stanoviska EK pre demokraciu prostredníctvom práva (Benátskej komisie) je odpoveďou na otázky prezidenta SR.

14. mar. 2017 | Nekomentovaný výber

Bratislava 13. marca 2017 (TASR/HSP/Foto:TASR-František Iván)   Na 110. plenárnom zasadnutí Európskej komisie pre demokraciu prostredníctvom práva (Benátskej komisie) bolo 10. marca 2017 po diskusii k bodu 16 programu jednohlasne prijaté stanovisko CDL(2017)004 k otázkam týkajúcim sa menovania sudcov Ústavného súdu Slovenskej republiky (ďalej aj “ústavný súd”), ktoré ústavný súd zverejňuje v úplnom znení, aby …

Zdroj: ÚS SR: Jednohlasné prijatie stanoviska EK pre demokraciu prostredníctvom práva (Benátskej komisie) je odpoveďou na otázky prezidenta SR – Hlavné správy

[pdf-embedder url=“https://slobodnyvysielac.sk/wp-content/uploads/2017/03/stanovisko_BK.pdf“]
Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.