Verejné tajomstvá 235 (repríza)

Repríza

0:00 – 1:00 (08.12.2018)

rozhovor s Teréziou Béresovou na tému : Vplyv emócií a predstáv o sebe a svete na náš život… Terézia Béresová študuje a praktikuje psychológiu energie a jej vplyv na náš život, blahobyt a zdravie už približne 10 rokov. Mala to šťastie učiť […]
Značky: Peter Kršiak

Podrobnosti k relácii Verejné tajomstvá 235 (repríza)


rozhovor s Teréziou Béresovou na tému : Vplyv emócií a predstáv o sebe a svete na náš život…
Terézia Béresová študuje a praktikuje psychológiu energie a jej vplyv na náš život, blahobyt a zdravie už približne 10 rokov. Mala to šťastie učiť sa od najväčších odborníkov sveta na energetickú medicínu, uvoľňovanie uviaznutých emócií a obnovenie rovnováhy celého nášho Ja. Urobila stovky sedení, na ktorých ľuďom pomáha obnoviť harmóniu, zdravie a blahobyt v ich živote uvoľnením podvedomých blokov a zharmonizovaním ich vlastnej životodárnej energie. Zažila počas svojej praxe množstvo “zázrakov“ vo všetkých oblastiach života, práve uvoľnením podvedomých blokov a teraz Vám povie, čo nás v živote najviac ovplyvňuje a bráni nášmu šťastiu.

Archív relácie Verejné tajomstvá

Pin It on Pinterest

Share This
Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Prosím zvážte podporu vysielania Vášho rádia.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná. Prosíme, aby ste si uvedomili, že aj táka malá čiastka, ako 5 EUR mesačne, dokáže urobiť veľký rozdiel.