Sám sebe lekárom 141 (Ako naozaj liečiť diabetes) repríza

Repríza

12:00 – 14:30 (15.10.2018)

téma : „Ako naozaj liečiť diabetes“… hosť : Mgr. Marek LICHTNER, www.VyzivaVedecky.sk moderuje : Ing. Marián FILLO, www.slobodaVockovani.sk Na Slovensku dnes žije približne 500.000 ľudí s cukrovkou. Za posledných 20 rokov sa ich počet zdvojnásobil a odhaduje sa, že za ďalších 20 rokov sa môže počet diabetikov […]
Značky: Marián FILLO

Podrobnosti k relácii Sám sebe lekárom 141 (Ako naozaj liečiť diabetes) repríza


téma : „Ako naozaj liečiť diabetes
hosť : Mgr. Marek LICHTNERwww.VyzivaVedecky.sk
moderuje : Ing. Marián FILLOwww.slobodaVockovani.sk
Na Slovensku dnes žije približne 500.000 ľudí s cukrovkou. Za posledných 20 rokov sa ich počet zdvojnásobil a odhaduje sa, že za ďalších 20 rokov sa môže počet diabetikov opäť zdvojnásobiť. Dnes má cukrovku takmer 10% populácie a roku 2040 to môže byť až 20%.
Diabetes je vážne chronické ochorenie. Významne zvyšuje riziko slepoty, impotencie, amputácie končatín, zlyhania obličiek a taktiež srdcovo-cievnych ochoreníPreto je veľmi dôležité pochopiť prečo a ako cukrovka vzniká a čo môžeme urobiť, aby sme sa jej vyhli.
Väčšina lekárov považuje cukrovku za nevyliečiteľnú chorobu, ktorú sa dá len kontrolovať liekmi, avšak napriek všetkej snahe má často postupne zhoršujúci sa priebeh, končiaci predčasnou smrťouPreto bude pre mnohých veľkýmprekvapením zistenie, že existuje vedecky dokázaný systém na liečenie diabetes, ktorý pre každého pacientznamená významné zlepšenie zdravotného stavu a u mnohých vedie prekvapivo až k úplnému vyliečeniu, bez potreby užívania akýchkoľvek liekov.

Archív relácie Sám sebe lekárom

  
Otázka do štúdia
otázka bude odoslaná na adresy: studio@slobodnyvysielac.sk, studio.bb.juh@slobodnyvysielac.sk, cb@slobodnyvysielac.sk
Odoslať

Pin It on Pinterest