Sám sebe lekárom 132 (Ako naozaj liečiť srdcovocievne ochorenia) repríza

Repríza

2:00 – 5:00 (21.07.2018)

téma : „Ako naozaj liečiť srdcovocievne ochorenia“… hostia : Mgr. Marek LICHTNER, www.VyzivaVedecky.sk moderuje : Ing. Marián FILLO, www.slobodaVockovani.sk viac o téme: Srdcovocievne ochorenia sú na Slovensku, v EÚ, v USA a rovnako aj celosvetovo zabijákom č.1 a súčasne najčastejším chronickým ochorením spôsobujúcim […]
Značky: Marián FILLO

Podrobnosti k relácii Sám sebe lekárom 132 (Ako naozaj liečiť srdcovocievne ochorenia) repríza


téma : Ako naozaj liečiť srdcovocievne ochorenia
hostia : Mgr. Marek LICHTNERwww.VyzivaVedecky.sk
moderuje : Ing. Marián FILLOwww.slobodaVockovani.sk
viac o téme:
Srdcovocievne ochorenia sú na Slovensku, v EÚ, v USA a rovnako aj celosvetovo zabijákom č.1 a súčasne najčastejším chronickým ochorením spôsobujúcim dlhodobé zdravotné obmedzenia vyžadujúce medikamentóznu liečbu až do konca života. Z oficiálnych štatistík na Slovensku vyplýva, že takmer každý človek skôr alebo neskôr bude trpieť na nejakú formu srdcovocievneho ochorenia. Napr. vo veku nad 70 rokov je to až 90% obyvateľov Slovenska!
Na začiatku relácie si položíme dôležitú otázku: Sú srdcovocievne ochorenia nevyhnutným dôsledkom starnutia alebo je im možné predchádzať, zastaviť ich alebo dokonca vyliečiť? A ak je možné týmto chorobám predchádzať, kde potom robíme fatálnu chybu, že takmer všetci do jedného trpíme týmto ochorením?
Počas relácie budeme sledovať vzrušujúcu celoživotnú cestu vedeckého bádania lekára, ktorý si položil tieto isté otázky a našiel odpovede, ktoré by mohli pomôcť doslova všetkým. Dobrou správou je, že záchranu svojho života má každý z nás vo svojich vlastných rukách.

Archív relácie Sám sebe lekárom

  
2 percentá 2019
  
Otázka do štúdia
otázka bude odoslaná na adresy: studio@slobodnyvysielac.sk, studio.bb.juh@slobodnyvysielac.sk, cb@slobodnyvysielac.sk
Odoslať

Pin It on Pinterest