Konšpiračný byt 82 (repríza)

Repríza

20:30 – 22:30 (23.02.2019)

Ako to všetko vidí Ľuboš Blaha. Otvorený rozhovor na telo a bez cenzúry o všetkom. O voľbách prezidenta SR a o dnešnej zlej a slabej morálke v prezidentskom paláci, ako funguje a nefunguje vládna koalícia, aké je opozičné zákulisie v parlamente, o liberálnej […]
Značky: Martin Bavolár

Podrobnosti k relácii Konšpiračný byt 82 (repríza)


Ako to všetko vidí Ľuboš Blaha.
Otvorený rozhovor na telo a bez cenzúry o všetkom. O voľbách prezidenta SR a o dnešnej zlej a slabej morálke v prezidentskom paláci, ako funguje a nefunguje vládna koalícia, aké je opozičné zákulisie v parlamente, o liberálnej mafii v médiách a v politike, o nájomných novinároch, o politických mimovládkach, o migrantoch, o geopolitike, o dvojakom metre a o nedostatku ľudských a morálnych hodnôt v dnešnej spoločnosti a o príčinách krízy politického systému a ako z toho všetkého von.
Hosť: Mgr. PhDr. Ľuboš Blaha, PhD. – poslanec v parlamente za Smer, predseda Výboru Národnej rady SR pre európske záležitosti, vedúci Stálej delegácie Národnej rady SR v Parlamentnom zhromaždení Rady Európy a člen Stálej delegácie Národnej rady SR v Parlamentnom zhromaždení Organizácie pre spoluprácu a bezpečnosť v Európe.

Archív relácie Konšpiračný byt

Dokumenty vo verejnom záujme

  
Otázka do štúdia
otázka bude odoslaná na adresy: studio@slobodnyvysielac.sk, studio.bb.juh@slobodnyvysielac.sk, cb@slobodnyvysielac.sk
Odoslať

Pin It on Pinterest