Konšpiračný byt 74 (repríza)

Repríza

12:00 – 14:00 (12.11.2018)

Novembrový majdan v roku 1989. Nové a šokujúce dôkazy a fakty o riadenom prevrate 17. novembra 1989. Budú zverejnené mená organizátorov, objednávateľov a vykonávateľov československého majdanu. Prehovoria svedkovia a účastníci udalostí pred rokom 1989 a v roku 1989. Vypočujte si […]
Značky: Martin Bavolár

Podrobnosti k relácii Konšpiračný byt 74 (repríza)


Novembrový majdan v roku 1989.
Nové a šokujúce dôkazy a fakty o riadenom prevrate 17. novembra 1989. Budú zverejnené mená organizátorov, objednávateľov a vykonávateľov československého majdanu. Prehovoria svedkovia a účastníci udalostí pred rokom 1989 a v roku 1989. Vypočujte si slobodné vysielanie zo známeho konšpiračné bytu v Bratislave bez štátnej cenzúry a dnes to bude o organizovanom podvode v roku 1989, ktorý bol v réžii politickej mafie a tajných služieb. Preto tento naplánovaný prevrat skorumpovaní politici zavádzajúco a lživo nazvali „nežná revolúcia“. Lebo v skutočnosti to bol finančný, privatizačný a ekonomický prevrat. Čo mu predchádzalo, aké boli plány a aké boli konkrétne udalosti a medzináro dné súvislosti. Skorumpovaní politici a ich prisluhovači vtedy a dnes, nič sa nezmenilo.
Hostia:
Ing. Peter Sedala – architekt, výtvarník, občiansky aktivista, verejný činiteľ, mestský poslanec a politický analytik
Ing. Juraj Michálek – architekt, geopolitik, aktívny človek, sociálny analytik a svetoobčan

Archív relácie Konšpiračný byt

Dokumenty vo verejnom záujme

Pin It on Pinterest

Share This
Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Prosím zvážte podporu vysielania Vášho rádia.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná. Prosíme, aby ste si uvedomili, že aj táka malá čiastka, ako 5 EUR mesačne, dokáže urobiť veľký rozdiel.