FAQ 37

Naživo

12:00 – 14:00 (28.09.2016)

Az Aranykor küszöbén (Kormos László) Elérhető a emberi boldogság? „Hiszek benne, hogy igen. A külvilág azt sugallja, hogy be kell érnünk azzal amink van, hogy nem elérhető a tökéletes boldogság. Ez elutasítom el, mert nem hiszem, hogy a Teremtő, örömét […]
Štúdio Banská Bystrica

Štúdio Banská Bystrica

(+421)048 381 01 01
studio@slobodnyvysielac.sk

Podrobnosti k relácii FAQ 37


Az Aranykor küszöbén (Kormos László)
Elérhető a emberi boldogság?
„Hiszek benne, hogy igen. A külvilág azt sugallja, hogy be kell érnünk azzal amink van, hogy nem elérhető a tökéletes boldogság. Ez elutasítom el, mert nem hiszem, hogy a Teremtő, örömét lelné a boldogtalanságunkban.“ Kormos László kezdi így cikksorozatát, s innét indul mai beszélgetésünk is.
Na prahu Zlatého veku (László Kormos)
Je dosiahnuteľné ľudské šťastie?
„Som presvedčený, že áno. Okolitý svet nám sugeruje, že je treba sa uspokojiť s tým, čo mám, a že dokonalé šťastie je nedosiahnuteľné. To odmietam, nakoľko neverím tomu, že Stvoriteľ by mal radosť z nášho nešťastia.“ Takto začína svoj cyklus článkov László Kormos a z tejto témy vychádzame aj v dnešnom rozhovore.

[xyz-ihs snippet=“FAQ“]

Archív relácie FAQ

Pin It on Pinterest

Share This
Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Prosím zvážte podporu vysielania Vášho rádia.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná. Prosíme, aby ste si uvedomili, že aj táka malá čiastka, ako 5 EUR mesačne, dokáže urobiť veľký rozdiel.